Sale!

Органски мед и Матичен Млеч 900г.

2,800.00ден

Матичниот млеч е најхранливата состојка која постои на планетата Земја.
Спакуван и измешан со мед во тегла од 900 грама,

Availability: 2 in stock

Матичниот млеч е најхранливата состојка која постои на планетата Земја.
Препорачано е да се консумира измешано со мед бидејки млечот е силно концентрирана состојка, често се случува доколку се внесе поголемо количество во организмот, тој сам да го исфрли вишокот.
Се консумира 1-2 кафени лажички на ден, еден месец, потоа се одмора еден месец.
Рок на траење до 1 година,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски мед и Матичен Млеч 900г.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *