Sale!

Мед со путер од кикиритки

470.00ден930.00ден

Органски микс кој е неодоливо вкусен и бескрајно здрав и протеински. Создадете здрави навики, задржувајки ги вашите потреби за нешто слатко.
Свежо цеден путер од кикиритки измешано со органски мед.

Органски микс кој е неодоливо вкусен и бескрајно здрав и протеински. Создадете здрави навики, задржувајки ги вашите потреби за нешто слатко.
Свежо цеден путер од кикиритки измешано со органски мед.

Тежина

"900 грама", "400 грама"

You may also like…